Sıkça Sorulan Sorular

Alüminyum Rattan sandalye nedir ?

Alüminyum sandalye yapısı itibarı ile hem hafif hemde işlenmesi kolay bir mamüldür , tüm hava koşullarına uygun olduğu için yoğun olarak kullanılmaktadır. alüminyum sandalye paslanmaya karşı oldukça dayanıklıdır. ayrıca herhangi bir metal sandalye güneş ışığına maruz kaldığında 80 dereceye kadar ısınabilirken bir alüminyum sandalye max. 40 dereceye kadar ısınabilmektedir.

Alüminyum sandalyeler nasıl temizlenir ?

Alüminyum sandalyelere doğal bir görüntü katmak için bamboo görünümü kazandırmak için özel bir boyama işlemi yapılmaktadır ; ziraa bu özel boya sert cisimler ile çizilebilmektedir, temizliği ıslak biz bezle silinerek yapılabilir , alüminyum sandalye okside olmadığı için uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir . Bunedenle doğal olan teak ve bamboo gibi ağaç malzemeler yerine yoğun olarak kullanmaktadır.

Alüminyum sandalye iskeleti üzerine plastik rattan örgü nasıl yapılır ?

Rattan ürünler oldukça şık ve rahat oldukları halde , yapıları itibarı ile dış mekanlarda kullanılamazlar. Bu nedenle rattan örgü, dış mekan için çok uygun olan plastik malzemesi ile tasarlanmıştır. İç konstrüksiyonu alüminyum olan bu ürünlerde, plastik aynı rattan stili ile örülmüştürçesine bir görünüm kazandırılmaktadır . Bu sayede her türlü hava koşullarına karşı dayanıklılık kazanan ürünler uzun yıllar kullanılabilir. Tüm malzemesi alüminyum ve plastik olan ürünler hafif oldukları içinde bahçe, deniz ve havuz kenarları ile teraslarda rahatlıkla kullanılır. bu sayede hem orjinal rattan ürünlere göre uzun ömürlü , ekonomik , hafi , iç içe geçebilen , ergonomik ve daha estetik alüminyum rattan sandalyeler üretilmesini sağlamaktadır.

Kullanım alanları

• Dış mekanda kullanılabilir.

• Bahçede kullanılabilir.

• Teraslarda kullanılabilir.

• Plajda kullanılabilir.

Yücel Plastik ve Bahçe Mobilyaları

Ürünlerimiz sizlere pratik çözümler, fonksiyonel kullanım, değişik tasarım ve renk alternatifleri sunarak mekanlarınızı daha da keyifli hale getirir. Rainbow ve Delta markaları ile sunduğumuz kalite ve konfora hoşgeldiniz.