Hakkımızda

Hakkımızda

Yücel Bahçe Mobilyaları Sanayi ve Ticaret A.Ş., 1985 yılında kurulmuş olup, 1994 yılında Ofis Mobilya imalatına başlamış, 2002 yılında faaliyet alanı değiştirilerek Plastik Bahçe Mobilyaları imalatına yönelmiş,  kısa sürede sektörde söz sahibi firmalar arasına girmiştir. Bahçe mobilyalarının yanısıra, 2008 yılı itibari ile de stadyum koltukları üretimine başlanılmış, stadyum ve tribün koltuklarında bir çok model ve farklı uygulama şekilleri açık ve kapalı spor alanlarının kullanımına sunulmuştur.

2021-22 yıllarında yaplan yatırımlar neticesinde, Yücel A.Ş. Gaziantep’te halihazırda yer alan 50.000 m2 entegre tesislerinin yanısıra,  ihracat müşterilerine daha iyi hizmet vermek adına Kayseri Serbest Bölge’de 120.000 m2 alan üzerine yeni fabrika inşaatını tamamlamış ve üretim kapasitesini iki katına çıkarmıştır. Ayrıca, Antalya bölgesinde özelliklere otellere hizmet verebilmek adına Manavgat Taşağıl bölgesinde 10.000 m2 alan üzerine bölgenin en büyük bahçe mobilyaları teşhir ve depo alanına sahip yerleşkesini hayata geçirmiştir.

Delta®, Rainbow® ve Delta Stadium Seating® markaları ve 300’den fazla ürün ve model çeşidiyle YÜCEL A.Ş., kısa sürede bahçe mobilyaları sektörünün dünyada öncü firmaları arasına girmiş, Dünya’da pek çok önemli stadyum projesine imza atmıştır. Ürünlerin tamamı TSE, CATAS, ISO tarafından onaylı ve kalite standartlarına uygun üretilmektedir.

  YÜCEL A.Ş.; son trendleri takip ederek, değişen ihtiyaçlara cevap verebilmek adına sürekli ArGe çalışmalarına devam ederek tasarımları ile kalite ve konfor sunar. Sizlere pratik çözümler, fonksiyonel kullanım, değişik tasarım ve renk alternatifleri sunarak mekanlarınızı daha da keyifli hale getirir.